Seltino SLG-500- filtr do lodówki LG

Dostępny
81,00 zł
Informacje o produkcie:

Wewnętrzny filtr wody do lodówek LG - SELTINO SLG-500.

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w procesie produkcji tego filtra widoczne są na każdym etapie użytkowania - już od wyjęcia zawartości opakowania.

Cała gama filtrów SELTINO pakowana jest w innowacyjny sposób - sterylne woreczki- steryllizowane promieniami UV. Inaczej mówiąc: wybierając ten produkt masz pewność, że kupujesz całkowicie bezpieczny filtr, wolny od wszelkich zanieczyszczeń i bakterii! Worek stanowi doskonałe zabezpieczenie na wiele lat - zapewnia ochronę filtra przed wszelkimi bakteriami, które bez problemu mogą dostać się do tradycyjnego kartonika.

SELTINO SLG-500 zbudowano z najwyższej jakości materiałów, zapewniających bezawaryjną pracę filtra przez cały okres użytkowania.

Wewnątrz filtra zastosowano nowoczesny blok węglowy uzyskany z łupiny orzecha kokosowego. Węgiel ten charakteryzuje się kilkukrotnie większą zdolnością do absorpcji zanieczyszczeń oraz związków chloru z wody niż tradycyjne wkłady z węgla aktywnego.

 

Elementem wyróżniającym filtry Seltino jest fakt, że NIE zastosowano w nich azostanu srebra jako środka mającego zapobiegać namnażaniu się bakterii. Azotan srebra wg. ostatnich badań wcale nie jest tak bezpieczny, jak wcześniej sądzono.

Mimo braku azotanu srebra producent daje pełną gwarancję na to, że w filtrze nie rozwiną się bakterie.

Jest to w pełni wartościowy filtr Seltino, jedyna różnica z wersją oryginalną to brak efektownego opakowania wierzchniego. Filtr jak widać na zdjęciu dostarczany jest w białym pudełku z etykietą, w sterylnym worku (tak jak wersja oryginalna).

 

Dla kogo jest ten filtr?
SLG-500 stanowi tańszą, lecz najwyższej klasy alternatywę dla droższych filtrów oryginalnych m.in.: LT500P, 5231JA2002B, AP250R, WF290.

Bardzo prosta instalacja - wystarczy wyjąć stary filtr, włożyć nowy i przekręcić - obrazkowa instrukcja obsługi znajduje się na pudełku filtra!

Nie wiesz jak wymienić filtr w lodówce LG? Sprawdź na poniższej animacji!Żywotność filtra wynosi 6 miesięcy - przez ten okres jego działanie jest najbardziej efektywne.

Charakterystyka
 
Producent:
Seltino
Nazwa:
SLG-500
Typ filtra:
wewnętrzny
Montaż:
wewnątrz lodówki
Filtr do lodówek:
LG, Smeg, Atag
Temperatura pracy:
0.6°C - 38°C
Ciśnienie robocze:
140 kPa - 827 kPa
Pojemność:
2000 l (538 gal) - 11 litrów każdego dnia użytkowania
Wydajność:
1,9 l/min
Usuwa zanieczyszczenia:
chemiczne i mechaniczne, bakterie
EAN:
brak - opakowanie dla Serwisów AGD
Okres przydatności:
6 miesięcy użytkowania w lodówce, przechowywanie w worku UV Sterile do 10 lat
Alternatywne filtry:
LT500P, 5231JA2002B, 5231JA2002A
Czy zawiera azotan srebra?:
nie
Strona www producenta:
http://slg500.seltino.com
Czynnik filtracyjny:
blok węglowy z węgla kokosowego
Opakowanie:
wersja serwisowa