Seltino SMA-8001 BOX- filtr wody do lodówki Maytag, JennAir

Dostępny
95,00 zł
Informacje o produkcie:

Wewnętrzny filtr wody do lodówek Maytag, JennAir - SELTINO SMA-8001 wersja BOX.

 

ELTINO SMA-8001 zbudowano z najwyższej jakości materiałów, zapewniających bezawaryjną pracę filtra przez cały okres użytkowania.

Wewnątrz filtra zastosowano nowoczesny blok węglowy uzyskany z łupiny orzecha kokosowego. Węgiel ten charakteryzuje się kilkukrotnie większą zdolnością do absorpcji zanieczyszczeń oraz związków chloru z wody niż tradycyjne wkłady z węgla aktywnego.

 

Filtry Seltino nie zawierają azotanu srebra - środka powszechnie używanego w filtrach znanych producentów do utrzymania sterylności (zapobiegania rozwijaniu się bakterii) po tym, jak z wody zostanie usunięty chlor. Azotan srebra w małych ilościach jest w mniemaniu producentów nieszkodliwy, aczkolwiek faktem jest, iż w kontakcie z chlorem ulega on reakcji chemicznej, produktem której staje się chlorek srebra - substancja toksyczna.


Innowacyjnym rozwiązaniem jest również sposób pakowania filtrów. Wersję BOX (tzw. pudełkową) wyróżnia praktyczne, kolorowe pudełko zawierające m.in. czytelną instrukcję instalacji. Wewnątrz opakowania znajdziemy filtr umieszczony w woreczku sterylizowanym promieniami UV - wszystkie filtry Seltino pakowane są w podobny sposób. To rozwiązanie zapobiega przedostawaniu się do wnętrza filtra bakterii, które mogą dostać się do wody! Worek stanowi doskonałe zabezpieczenie na wiele lat - zapewnia ochronę filtra przed wszelkimi bakteriami, które bez problemu mogą dostać się do tradycyjnego kartonika.

 

Dla kogo jest ten filtr?
SMA-8001 stanowi NAJLEPSZĄ alternatywę dla droższych filtrów oryginalnych m.in.: UKF9001AXX, UKF8001AXX, PuriClean II, PuriClean III, UKF8001 PUR. Należy pamiętać o tym, że płacąc mniej, otrzymujemy znacznie więcej niż w przypadku oryginału (patrz wyżej).

lBardzo prosta instalacja - wystarczy wyjąć stary filtr, włożyć nowy i przekręcić - obrazkowa instrukcja obsługi znajduje się na pudełku filtra!

 

Żywotność filtra wynosi 6 miesięcy - przez ten okres jego działanie jest najbardziej efektywne.

Charakterystyka
Producent:
Seltino
Nazwa:
SMA-8001
Montaż:
wewnątrz lodówki
Typ filtra:
wewnętrzny, filtr wody
Filtr do lodówek:
Maytag, JennAir
Temperatura pracy:
0.6°C - 38°C
Ciśnienie robocze:
140 kPa - 827 kPa
Pojemność:
3000l
Wydajność:
1,9 l/min
Usuwa zanieczyszczenia:
chemiczne i mechaniczne
EAN:
5905133583152
Okres przydatności:
6 miesięcy użytkowania w lodówce, przechowywanie w worku UV Sterile do 10 lat
Alternatywne filtry:
PuriClean III, PuriClean II, UKF8001AXX, UKF9001AXX, UKF8001
Czy zawiera azotan srebra?:
nie
Strona www producenta:
http://sma8001.seltino.com
Czynnik filtracyjny:
blok węglowy z węgla kokosowego
Opakowanie:
wersja BOX